Таємну розмову Гончарука злили в мережу: "Я повний нуль в економіці"

Таємну розмову Гончарука злили в мережу: "Я повний нуль в економіці"

У мережі обговорюють аудіозапис з дивною заявою Гончарука. Таким чином, за попередніми даними Олексій Гончарук вирішив піти з поста прем'єр-міністр і нібито вже написав відповідну заяву. Якщо вірити опублікованому аудіозапису, то причиною такого рішення послужила некомпетентність чиновника в деяких економічних питаннях, пише Українська правда.

Варто відзначити, що прослушка записала кілька голосів, в тому числі Гончарука, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової і міністра фінансів Оксани Маркаровой. Вони обговорювали стан економіки і тут Гончарук зізнався, що нічого в цьому не розуміє. На виправдання прем'єра можна сказати, що непідробність цього запису ще потрібно довести, оскільки на відео звук часто не збігається з титрами.

У Кабміні відреагували на все, що відбувається і поспішили запевнити, що Гончарук не збирається йти у відставку. Крім цього, на другій на частини прослушки вже починають фігурувати й інші політики, а саме міністр Тимофій Милованов, заступник голови НБУ Дмитро Сологуб і заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів. Остання ясно дала зрозуміти журналістам, що це не її голос і на тій нараді вона була відсутня.

До слова, дана зустріч, імовірно відбулася 16 грудня 2019 року, а були на ній тільки представники Кабміну і Нацбанку. Тоді ще прес-служба НБУ повідомила, що подібні зустрічі в форматі "на каву" будуть проходити на регулярній основі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України