Тищенко про компромат на прем`єра: «Хтось хоче повернутися до годівниці і платить за це гроші»

Тищенко про компромат на прем`єра: «Хтось хоче повернутися до годівниці і платить за це гроші»

Люди, які бажають повернутися до годівниці, влаштовують провокації проти Зе-команди. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України - From-UA заявив народний депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко

На думку співрозмовника видання, голос на так званих «плівках Гончарука» належить зовсім не нинішньому прем'єр-міністру України.

«Я чув ці записи, але голос на них належить не прем'єру. Плюс там постійно якісь вклейки ... Я думаю, що це чергова провокація проти нашої команди з боку тих, кому цікаво повернутися назад до годівниці», - зазначає Тищенко.

«Суспільство наелектризоване, а ці внутрішні скандали виглядають як елемент шоу. Комусь це подобається, хтось за це платить гроші. Ви ж розумієте, що просто так нічого не буває. Я вчора оцінював ситуацію: спочатку з'явилися скандальні відомості про зарплати чиновників, які в підсумку не підтвердилися, людей запросили на килим. Пан Смілянський конкретно сказав, що у нього немає ніякої зарплати, і дав зовсім інші цифри, його слова підтвердилися. І тут же внизу вже стоять журналісти з питаннями, за якими ми ще навіть не знаємо результатів. Тому я бачу в цьому тільки маніпуляції і технології», - резюмував депутат.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України