Зеленський з Путіним планують зустрытися в Ізраїлі

Зеленський з Путіним планують зустрытися в Ізраїлі

У четвер, 23 січня, президент України Володимир Зеленський і його російський колега Володимир Путін зустрінуться в Ізраїлі на форумі пам'яті Голокосту. Це формальний привід, через який в Єрусалим приїдуть майже 50 світових лідерів, повідомив головний редактор видання "Ехо Москви" Олексій Венедиктов у своєму телеграм-каналі

"В Ізраїлі завтра відбудеться зустріч президентів Росії і України. А де ж ще їм зустрічатися", - написав Олексій Венедиктов.

Безпека форуму в Ізраїлі забезпечать 10 тисяч поліцейських.

Як повідомляє російська служба ВВС, президент Росії Володимир Путін візьме участь не тільки в форумі Голокосту, а й зустрінеться на Західному березі з Махмудом Аббасом, а також відкриє пам'ятник жертвам блокади Ленінграда в єрусалимському парку Ган-Сакер. За даними ізраїльських ЗМІ, Путін пробуде всього один день у зв'язку з відставкою уряду Росії.

Програма візиту президента України Володимира Зеленського триватиме два дні - 23 і 24 січня. Він планує взяти участь у пам'ятних заходах у рамках Всесвітнього форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц, провести переговори з керівництвом Ізраїлю і зустрітися з представниками ізраїльських ділових кіл. За цю поїздку главу держави вже розкритикували в Україні.

Раніше Зеленський нагадав про плани почати будівництво в 2020 році в Бабиному Яру меморіалу для убитих євреїв. Він розповів, що проект включає в себе історичний музей, в ньому буде розказана вся історія про 150 тисяч євреїв, страчених в Бабиному Яру.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України