Укрзалізницю передадуть в управління Deutsche Bahn на 10 років, - Гончарук

Укрзалізницю передадуть в управління Deutsche Bahn на 10 років, - Гончарук

Україна планує передати Укрзалізницю в управління німецької залізничної компанії Deutsche Bahn на 10 років, заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час виступу на українському сніданку в Давосі, передає Громадське
 
За його словами, вчора в Давосі Міністерство інфраструктури і Deutsche Bahn підписали відповідний меморандум.

"Так, ми хочемо передати німцям в управління на 10 років залізницю. Ми пов'язуємо з цим дуже важливим рішенням не тільки долю цієї інфраструктурної одиниці. Це екосистемне рішення, яке повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита до інвестицій і нових стандартів", - повідомив Гончарук.


За його словами, про деталі та умови цієї передачі сторони ще домовляються, але політичне рішення вже прийнято.

Саме німецька компанія запропонує свою кандидатуру на посаду глави української держкомпанії. Deutsche Bahn з 15 лютого нібито повинна запропонувати прем'єру Гончаруку своїх кандидатів на пост гендиректора УЗ і 15 топ-менеджерів української компанії. Весь процес затвердження нового керівництва повинен зайняти приблизно 6-8 місяців. Після цього, якщо вірити злитій в інтернет інформації, не пізніше 31 грудня 2020 року має відбутися підписання більш ґрунтовної угоди про співпрацю.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України