Балашов про відставку Кличка: "розбігаються, як таргани"

Балашов про відставку Кличка: "розбігаються, як таргани"

Відсутність указу президента про звільнення Віталія Кличка з посади керівника КМДА може призвести до того, що нинішній мер повторить долю Леоніда Черновецького. Про це в ефірі Politeka On-line розповів лідер партії 5.10 Геннадій Балашов

Балашов прокоментував відео, на якому активісти просять президента якнайшвидше підписати указ про звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА. 

"Ви подивіться, які зараз розгортаються події. Спроба втекти, вилетіти з країни Микитася. Микитась - одіозний забудовник, який пов'язаний з Кличком намертво. Чому активісти просять президента звільнити Кличка з посади (голови КМДА). Бо прийде нова людина і почне розбиратися в цьому. Як виділялися гроші на мости, як і куди виділялися гроші і де вони розкрадалися. Там і з метро проблеми, і з мостами, і з стелкянным мостом, і з такими микитасями", - зазначив політик.

При цьому, на думку Балашова, з відставкою Кличко і наведенням порядку не варто затягувати. 

"Сьогодні вони розбігаються, як таргани. Цей процес треба зупиняти. Оскільки ми побачимо наступну картину: сам Кличко підніметься і вилетить з країни як Черновецький, і будуть за ним бігати десятки років. А він вже потім буде розповідати, який він чесний мер", - вважає політик. 

Балашов також вважає, що Кличко вже відходить від вирішення проблем міста. Та, коли сталася повінь у київському ТРЦ Ocean Plaza "Кличко прилетів і пішов лікувати вухо".  "Ми вже не бачимо Кличко, який управляє містом, ми вже бачимо Кличко, який, судячи з усього, рятується". 

Причиною зволікання Офісу президента з відставкою Кличка Балашов назвав те, що "вони не визначилися, хто буде головним адміністратором міста". "Цей головний адміністратор міста буде і кандидатом на вибори мера міста. Це дуже ключова посада для виборів на майбутнє", - вважаэ він. 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України