Цимбалюк: влада України мусить зміцнити обороноздатність після заяви Росії

Цимбалюк: влада України мусить зміцнити обороноздатність після заяви Росії

Україні варто серйозно зайнятися зміцненням своєї обороноздатності, зважаючи на нову заяву прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова. Таку думку висловив український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеозверненні на YouTube

Цимбалюк прийшов до такого висновку після слів спікера російського президента про те, що політика Росії по відношенню до України залишається без змін.

На думку відомого журналіста, таку заяву з країни-агресора повинно насторожити влади України, і змусити зміцнювати обороноздатність.

Журналіст нагадав відповідь Пєскова на питання про те, чи можна вважати заміну російського "куратора" з питань Донбасу Владислава Суркова Дмитром Козаком говорить про тм, що РФ йде на покращення відносин з Україною.

"Стратегія Кремля ніколи не ґрунтувалася на ідеях протистояння з Україною. І глава держави неодноразово говорив, що Росія виступала і виступає за налагодження відносин між двома країнами", – заявив прес-секретар Путіна.

Саме в цих словах Цимбалюк побачив прихований натяк на те, що Росія не має наміру виводити свої війська з українських територій, і закликав владу зробити відповідні висновки.

"Виходить, що Володимир Путін останні п'ять років якраз і займається тим, що "налагоджує відносини з Україною. Чому це відбувається таким дивним чином, я не знаю. Тому що якщо ти хочеш налагоджувати стосунки, то, напевно, дивно відправляти в сусідню країну людей вирішувати військові питання, а потім пояснювати, що там танки і артилерія з'являються від країн, які симпатизують" окупаційним адміністраціям на Донбасі", – сказав журналіст.

Він підкреслив, що реакція влади України повинна бути серйозною.

"А перед цим ще був Крим. І тут маса якихось взаємовиключних моментів. Але Пісків про що говорить? Що політика змінюватися не буде. Путін далі буде "покращувати відносини з Україною, щоб не було протистояння. І в цьому ключі я думаю, що українській владі потрібно розвивати комплекси ППО", – резюмував Цимбалюк.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України