«Укртрансгаз» звернувся в РНБО в зв`язку з арештом всіх рахунків і активів підприємства

«Укртрансгаз» звернувся в РНБО в зв`язку з арештом всіх рахунків і активів підприємства

Підприємство групи "Нафтогаз", АТ "Укртрансгаз" звернулося до Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України в зв'язку з арештом всіх рахунків і активів підприємства, повідомляє прес-служба компанії

Як відзначили в прес-службі, після виділення діяльності з транспортування газу в юридично відокремлену компанію ТОВ "Оператор ГТС України", робота "Укртрансгазу" серйозно ускладнилася через активізацію дій третіх осіб щодо заволодіння майном "Укртрансгазу".

В даний час найбільш масштабної є вимога 2 336 млн грн на користь ТОВ "Фінансова компанія" Фін - Інвест". Арешт приватним виконавцем рахунків підприємства вже призвів до втрати 50,3 млн грн.

"Арешти всіх рахунків підприємства, його рухомого і нерухомого майна ставлять під загрозу забезпечення надійного функціонування підземних газосховищ в розпал опалювального сезону", - йдеться в повідомленні.

В 2019 році був проведений анбандлінг "Нафтогазу", в результаті якого з компанії була виведена газотранспортна система. З 1 січня 2020 року транзитом газу займається компанія "Оператор ГТС України", підконтрольна Мінфіну. Разом з тим, "Нафтогаз" зберіг контроль за підземними газовими сховищами, а також видобутком газу і нафти.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України