Вакарчук про ринок землі: З цим жартувати не варто

Вакарчук про ринок землі: З цим жартувати не варто

Вакарчук висловив побоювання стосовно земельної реформи: лідер партії "Голос", кажучи про ринок землі, нагадав про "ваучерної приватизації" в 90-х роках, повідомляє прес-служба партії.

"Я вам хочу нагадати одну річ: одного разу в 1990-х ми хотіли провести реформу, яка на словах теж повинна була бути справедливою. Після того, як Радянський Союз розвалився, ми вирішили, що буде абсолютно правильним роздати людям власність і зробити їх власниками підприємств , - пройшла так звана ваучерна приватизація. ми всі добре пам'ятаємо, чим вона закінчилася: тим, що у нас в країні тепер 5 або трохи більше тих, кого ми називаємо олігархами, які насправді, користуючись недосконалістю і самого закону, і судової системи, і правоохоронних органів, скупили всі підприємства", - розповів Вакарчук.

Також Вакарчук висловив сумніви щодо нинішньої ситуації з правоохоронними органами, судами та ефективністю державного механізму.

"Тепер повернемося до сьогоднішнього дня. Я не думаю, що наші суди стали набагато чеснішими, що наші правоохоронні органи стали набагато менш корумпованими, що державний механізм став більш ефективним, на жаль, ніж тоді. Чому ми думаємо, що, поспішно написавши закон і швидко провівши його як-небудь в залі, ми не отримаємо таку ж картину?", - зазначив лідер "Голосу"

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України