Комітет Ради з прав людини назвав неможливим відновлення поставок води в Крим

Комітет Ради з прав людини назвав неможливим відновлення поставок води в Крим

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції окупованих територій виніс рішення про неприпустимість поставок води в анексувати Крим до його звільнення. Про це інформує народний депутат від "євросолідарності" Олексій Гончаренко в Facebook

 "Комітету ВР з питання прав людини, деокупацію і реінтеграції окупованих територій Криму і Донбасу, національних меншин і міжнаціональних відносин прийняв рішення про неможливість поставок води в Крим до його деокупацію" , - написав він.

1 лютого цього року голова бюджетного комітету Верховної Ради, нардеп від "Слуги народу" Юрій Аристов заявив про можливі поставки прісної води в анексувати Росією Крим. Аргументував він це тим, що якщо Ізраїль постачає воду в Палестину, хоча між територіями йдуть військові дії, то і в Україні можуть продавати воду на півострів.

У свою чергу в Росії позитивно відреагували на пропозицію нардепа від "Слуги народу", однак підкреслили, що готові купувати ресурс по "здоровою ціною".

Пізніше, 11 лютого лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що на його думку, Україна може погодитися пустити воду на анексувати півострів за умови поступок з боку президента Росії Володимира Путіна по Донбасу. Кремль на це відповів, що Крим не може бути об'єктом обміну.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України