Евакуація українців з Уханю: у людей перевірятимуть ряд симптомів

Евакуація українців з Уханю: у людей перевірятимуть ряд симптомів

Перед евакуацією з китайської провінції Ухань громадян України перевірятимуть на наявність всіх симптомів, властивих хворим коронавірусом: перевірятимуть не тільки температуру, а й ряд симптомів, передає "Телеграф"

"Ми будемо перевіряти так само, як перевіряли всі країни. Це не тільки температура або лихоманка, це нежить, кашель, біль у м'язах. Є певні симптоми, які перевірятимуть фахівці і, в першу чергу, на сьогодні це перевірятимуть фахівці в Китаї , які це роблять для всіх громадян, яких вони відпускали на евакуацію з Китаю. Те ж саме будуть робити українські фахівці. Ми не говоримо тільки про лихоманку і температуру. Це та історія, за яку сьогодні взяла на себе відповідальність як китайська сторона перед усім світом, так і наша країна. Вивозити ми можемо тільки тих людей, у яких немає проявів, симптомів", - сказала в ефірі програми "Свобода слова" сказала міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

Вона зазначила, що така перевірка не тільки означатиме право громадянина поїхати в Україну, а це також можливість надати медичну допомогу тим людям, які мають симптоми, в лікарні.

Міністр підкреслила, що мова йде про запобігання поширенню вірусу і про турботу про здоров'я громадян, тому навіть у разі прийняття кимось жарознижуючих засобів залишаються засоби захисту для екіпажу, маски для пасажирів, і також 14-денна ізоляція, при якій громадяни будуть перебувати в окремих кімнатах в обсервації.

Як повідомлялося, 18 лютого Україна доставить до китайського міста Ухань літак для евакуації наших громадян 20 лютого літак прибуде в Україну на аеродром, який знаходиться поблизу певного місця обсервації. Також цим рейсом з Уханю евакуюють громадян ряду країн.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України