У Комітеті виборців назвали "Слуг народу" віртуальною партією, а можливо і тіньовою

У Комітеті виборців назвали "Слуг народу" віртуальною партією, а можливо і тіньовою

Комітет виборців України за підсумками аналізу фінзвіту партії "Слуга народ" за IV квартал 2019 року (жовтень-грудень) прийшов до висновку, що правляча партія залишається віртуальною політичною силою, в роботі якої можлива тінізація, повідомляє "Страна

Згідно зі звітом "Слуг народу", партія в цілому витратила 479 млн. грн., Проте з них жодної гривні - на заробітну плату. У партії офіційно не працює жоден працівник і немає жодного місцевого відділення зі статусом юридичної особи. Така ситуація може свідчити про тінізацію роботи в "Слугу народу", як повідомляє КВУ в Facebook.

Глава КВУ Олексій Кошель з цього приводу заявив наступне: "Ми припускаємо, що частина робіт, таких як ведення бухгалтерії або прибирання офісу можуть виконувати на контрактній основі. Однак робота такої структури як парламентська партія передбачає легальну діяльність десятків людей, які займаються організаційною, медійної та іншою партійною працею. На практиці ситуація з нулями в звіті "Слуги народу" може свідчити, що значна частина її діяльності знаходиться в "тіні", а заробітна плата може виплачуватися в конвертах. Де-факто звіт партії показує, що "Слуга народу" залишається переважно віртуальною політичною силою".

За даними КВУ згідно зі звітами інших політичних партій, в ВО "Батьківщина" числиться 96 працівників і більше 600 осередків, в "Європейської солідарності" - 39 офіційних працівників і 29 місцевих організацій зі статусом юридичної особи, в "ОТЗЖ" 3 працівника і 30 осередків, в "Голосі" - 6 працівників і 13 осередків.

Згідно зі звітом за III квартал 2019 рік. (Період липень-вересень), партія "Слуга народу" офіційно не наймала на роботу жодної людини і не витрачала кошти на заробітну плату, при цьому "слуги" витратили 240 млн гривень.

Дані інших партій за вказаний період: у "Батьківщини" працює 73 людини, в "Європейської солідарності" - 46, у "Голосу" - 3.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України