Помер спортсмен Роман Вірастюк

Помер спортсмен Роман Вірастюк

Сьогодні, 27 липня, вранці у віці 51 року помер український спортсмен і колишній капітан олімпійської збірної України з легкої атлетики Роман Вірастюк

"27 липня 2019 року в 5.00 перестало битися серце Романа Вірастюка. 11 липня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти). Він був бійцем, і незважаючи на всі" але ", він боровся до останнього", - написав на своїй сторінці в Facebook повідомив його брат - володар звання "найсильніша людина планети" Василь Вірастюк.


Міністр молоді та спорту Ігор Жданов також висловив співчуття з приводу смерті спортсмена.

"Нестало Романа Вірастюка - нашого друга, колеги, спортсмена, художника, телеведучого, людини багатьох талантів, неординарної особистості з великим і добрим серцем. Для Міністерства молоді і спорту кожен з нас - це непоправна втрата і великий біль. Співчуваємо, сумуємо й підтримуємо рідних Романа в цей важкий час. Вічна пам'ять Роману Вірастюку. Друг, нам буде дуже тебе не вистачати", - написав Жданов у своєму Facebook.

Роману Вірастюку був 51 рік. Він - український спортсмен, спеціалізувався на штовханні ядра.

Вірастюк - срібний призер останнього чемпіонату СРСР 1991 року, володар Кубка СРСР. 17-кратний чемпіон і восьмикратний володар Кубка України. Чемпіон Європи серед клубів, учасник трьох Олімпійських ігор. З 1995-го по 2005 рік був капітаном олімпійської збірної України з легкої атлетики.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України