У Тернополі впіймали чиновника-хабарника

У Тернополі впіймали чиновника-хабарника

СБУ затримала колишнього чиновника Держгеокадастра в Тернопільській області під час отримання хабара. Про це в Facebook повідомляє УСБУ в Тернопільській області

"У Тернополі колишній чиновник обласного управління Госгеокадастра "погорів" на хабарі за сприяння у виділенні земельної ділянки сільськогосподарського призначення. За попередньою версією слідства, екс-чиновник оцінив у 1000 доларів США використання своїх зв'язків для впливу на співробітників держустанови і прийняття ними позитивного рішення про надання громадянину в користування земельного наділу", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що після виготовлення проектно-технічної документації на земельну ділянку площею 1,7 га зловмисник нагадав місцевому жителю про необхідність розрахуватися.

Прийняти готівку особисто він відмовився, натомість надіслав "клієнта" до посередниці, яка чекала в автомобілі, припаркованому біля автовокзалу.

Оперативники задокументували отримання хабара посередницею і телефонні дзвінки з підтвердженням успішного завершення угоди.

В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 369-2 КК (зловживання впливом) колишньому чиновнику оголошено про підозру у вчиненні злочину.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України