Українці тимчасово не матимуть можливості в`їхати і виїхати з Криму

Українці тимчасово не матимуть можливості в`їхати і виїхати з Криму

В Україні через поширення коронавірусу влада ухвалила рішення про тимчасове припинення роботи КПВВ на в'їздах до Криму, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Для запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19, уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь і виїзду з неї.

"Розпорядженням Кабінету Міністрів №291-р роботу КПВВ на адмінчерте з півостровом призупинено до 3 квітня, якщо не буде прийнято інше рішення", - повідомили прикордонники.

Відзначається, що в зазначений період на ОСЬ пропускати тільки громадян України та членів їх сімей, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або Севастополь, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

З ВОТ пропускатимуть громадян України, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або Севастополь, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

Також пропускатимуть осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів чи в зв'язку з виконанням міжнародних зобов'язань, представників дипломатичних установ і гуманітарних місій, які виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України