Медсестри звільняються: наслідки закриття міжміських маршрутів

Медсестри звільняються: наслідки закриття міжміських маршрутів

Карантин у Києві через поширення коронавірусу діє з 12 березня до 3 квітня, та у відповідності з прийнятими обмежувальними заходами міжміські пасажирські перевезення зупинили свою роботу. Таким чином, багато жителів області, які працюють у столиці, зіткнулися з серйозними труднощами.

Через ситуації з транспортом медсестри однієї зі столичних лікарень змушені були добиратися на роботу на таксі, а витрати брали на себе пацієнти. Про це розповіла волонер і співзасновник громадської ініціативи "Бути поруч" Анна Карашивска у своєму Facebook.

скріншот з Фейсбуку

 

Користувачі мережі активно коментують пост волонтерки.

 

скріншот коментаря

 

 

скріншот коментаря

скріншот коментаря

 

 

скріншот коментаря

За її словами, медсестри клініки навіть планують звільняти з 23 березня.

"Сьогодні пацієнти, які проходять гемодіаліз в одній зі столичних лікарень, скидалися готівкою на оплату таксі медсестрам відділення. Всі медсестри - з Київської області. Вони відмовляються виходити на роботу і збираються звільнятися вже з понеділка", - йдеться в повідомленні.

Пост також був продубльований і для Київської міської державної адміністрації, мера столиці Віталія Кличка і Департаменту охорони здоров'я Києва.

Користувачі соцмереж відзначають, що небайдужі громадяни готові на своєму авто підвозити співробітників медустанов жителів області - на роботу і назад. Також звучить обурення, що керівництво лікарні повинно було підготуватися до подібної ситуації і заздалегідь продумати механізм дій.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України