АМКУ вирішив покарати найбільші мережі Києва за подорожчання продуктів

АМКУ вирішив покарати найбільші мережі Києва за подорожчання продуктів

Київське відділення Антимонопольного комітету порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж столиці за фактом істотного подорожчання продуктів. Про це заявив на брифінгу мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

"Як тільки ввели обмежувальні заходи, жителі міста створили ажіотаж в магазинах. Скуповували все - продукти харчування, туалетний папір, дезінфікуючі засоби. Користуючись шаленим попитом, магазини і супермаркети підняли ціни на ці товари. Ми звернулися до уряду з контролю над цінами і в Антимонопольний комітет України. Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом істотного подорожчання продуктів. Також і ми, і фахівці Антимонопольного комітету моніторимо ситуацію", - сказав мер.

Він зазначив, що за останній тиждень ціни на основні продукти в столиці не ростуть, навпаки - в деяких мережах і магазинах - вирівнялися, а на деякі товари навіть знизилися.

"Закликаю киян. Якщо побачите, що магазини знову почнуть піднімати ціни на товари першої необхідності, - відразу повідомляйте або на Контактний центр столиці 15-51, або - на гарячу лінію Антимонопольного комітету України", - зазначив Кличко.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України