Коаліція “Слуги народу” з “Батьківщиною” і “Голосом” - чи можливо це?

Коаліція “Слуги народу” з “Батьківщиною” і “Голосом” - чи можливо це?

У неділю, 21 липня, пройшли позачергові парламентські вибори. На них стала лідером партія Володимира Зеленського “Слуга народу”, яка набрала більше 43% голосів. Також пройшли в парламент “Опозиційна платформа – за життя”, “Батьківщина”, “Європейська солідарність” і “Голос”, повідомляє "POLITEKA"

Український журналіст і політолог Юрій Романенко зробив аналіз виборів і заявив, що в Україні трапилася “електронна революція”. Про це він повідомив під час інтерв’ю.

Він заявляє, що не переживав за результати виборів, так як все було зрозуміло. Питання залишається одне, скільки відсотків партія “Слуга народу” забере на мажоритарці.

“Великий сюрприз пов’язаний з тим, що” Слуга народу “взяла більше, ніж очікувалося. Люди з повною відсутністю штабу перемагали старих елітаріев. Як це сталося в Запорізькій області. Тепер не стоїть питання, яка буде коаліція. Тепер стоїть питання, скільки буде людей в моно-коаліції. Відбулася оксамитова революція. Люди втомилися від токсичних політиків і вони винесли їх на цих виборах. і це не кінець. на носі місцеві вибори. Зеленський постарається зафіксувати цей розгром на регіональному рівні “.

Романенко впевнений, що прем’єром стане та людина, яка не відноситься до старої політики, на кшталт Рошкова або Гончарука, з молодих. Також він розповів про можливу коаліцію з іншими партіями:

ЄС, Оппоплатформа продовжують своє партнерство. Будуть в ролі гавкарів і будуть критикувати. Батьківщина – не знаю. В принципі, за логікою, Зеленському потрібно було б створити з ними коаліцію або з” Голосом “, або з обома. Але це практично нереально.

Самовисуванці при цьому повинні приєднатися до коаліції

"Головне Зеленському – не втратити розум від цих успіхів і зберегти адекватність. Це завжди складно. Так як його оточують прилипали і бюрократія. Зеленському потрібно буде докласти всіх зусиль

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України