Залишилися без роботи? Українцям виплатять допомогу, як отримати?

Залишилися без роботи? Українцям виплатять допомогу, як отримати?

Денис Шмигаль наказав прискорити процес виплат безробітним українцям, передає "Акценти"

Сьогодні, через карантин в країні, багато людей залишилися без роботи, а тому їм навіть не вистачає грошей, щоб купити продукти. Тому глава української держави Денис Шмигаль наказав Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства дати центру зайнятості інструкції для того, щоб прискорити виплати українцям у зв'язку з тимчасовою безробіттям.

Відповідну заяву Денис Шмигаль опублікував на своєму каналі в Telegram.

Місяць тому по всій території України оголосили масовий карантин для того, щоб зменшити ризики поширення коронавирусной інфекції. Але в карантині є й інші, негативні відлуння: в цей період закрилися всі місця громадського харчування, торгово-розважальні центри.

Але найбільше карантин відбився на різних підприємствах і компаніях, які скоротили і звільнили своїх співробітників. Через це українці позбулися роботи, а, відповідно, і заробітної плати. Їм зараз не вистачає грошей на продукти, а всі запаси, які вони робили на всякий випадок, на межі закінчення. Тому глава українського уряду Денис Шмигаль прийняв рішення прискорити процес виплат українцям, які втратили роботу в період карантину.

Як уточнив український прем'єр-міністр, якщо порівнювати з ситуацією в Україні до введення карантину, то сьогодні кількість звернень в певні служби збільшилася в 10 разів. Також він нагадав, що до цього український уряд полегшило процес подачі документів до центрів зайнятості. Тому він закликав всіх, хто залишився без роботи через карантин, продовжувати реєструватися в центрах зайнятості і далі.

Тим часом, в Державному центрі зайнятості розповіли, як можна подати документи під час карантину для того, щоб отримати необхідну допомогу. У свою чергу, у Фонді загальнообов'язкового державного соціального страхування прийняли рішення збільшити мінімальний розмір допомоги в разі безробіття в країні для певної категорії українців.

Крім того, сьогодні більше половини українського населення вважають, що фінансове становище в їх сім'ї за півроку значно погіршився. При цьому, 61% українців відчули катастрофічну ситуацію за останній місяць.

 
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України