Хворий на коронавірус священик не визнає хвороба. Гуляє, заражаючи прихожан

Хворий на коронавірус священик не визнає хвороба. Гуляє, заражаючи прихожан

Так, згідно із заявою Сергія Осадчука, станом на вечір 15 квітня в регіоні було підтверджено ще 73 випадки зараження коронавірусів, передає "Акценти"

Серед захворілих 4 людей є священнослужителями, при цьому один з них заявив, що не згоден з діагнозом і стверджує, що результати тестування є помилковими. Він має намір і далі проводити богослужіння. При цьому, загальна чисельність ініційованих в області на даний момент вже складає 662 чоловік, що є абсолютним рекордом для України.

Приблизно така ж кількість хворих спостерігається в Києві, правда там ситуація трохи краще, адже кількість хворих становить 644 людини.

За словами очільника області, ЦОЗ в Чернівецькій області, є абсолютним лідером, як за кількістю тестувань, так і по ефективності, результативності та точності цих тестувань.

При цьому, за словами Осадчука, працівники Державної податкової служби в Чернівецькій області погодилися перерахувати частину своєї заробітної плати для потреб обласного лабораторного центру. Крім цього, районні управління податкової планують зрадити допомогу сімейним лікарям Буковини.

Серед допомоги місцевим лікарням, також відзначили банк ПУМБ, який купив новітній апарат ШВЛ за 800 тисяч гривень для Глибочицькій центральної районної лікарні.

При цьому в коментарях люди висунули свої варіанти того, як можна було б поліпшити епідеміологічну ситуацію в області. Так, в одному з пропозицій йшлося про те, що було б дуже непогано мати більш-менш детальну карту Чернівців, на котрих показали б райони, і вулиці, на яких були виявлені хворі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України