Вартість лікування від коронавируса в українських лікарнях становить 11-370 доларів за пацієнта на добу - заступник міністра охорони здоров`я

Вартість лікування від коронавируса в українських лікарнях становить 11-370 доларів за пацієнта на добу - заступник міністра охорони здоров`я

Заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Микитчак повідомила, що вартість лікування від коронавируса в лікарнях країни варіюється від 11 доларів до 370 доларів за пацієнта на добу. Про це вона розповіла в неділю, 19 квітня, в ефірі телеканалу 1+1.

Сума, за її словами, залежить від ступеня тяжкості стану госпіталізованих. Вона додала, що близько 20-30% тих, хто знаходиться в лікарнях з коронавірусів, вимагають інтенсивної терапії.

"Держава бере на себе лікування через медичну субвенцію, а вже в квітні це лікування буде профінансовано за рахунок пакета програми медичних гарантій національної служби України", - пояснила Микитчак, зазначивши, що в протокол лікування захворювання включені і експериментальні препарати.

Представник МОЗ додала, що відповідно до розробленого відомством експериментальним протоколом для боротьби з інфекцією застосовуються також медикаменти, які ще не зареєстровані в Україні, а також препарати за принципом off-label.

"Це означає, що в інструкції до цього медичного препарату немає прямої вказівки на лікування коронавируса", - говорить Микитчак.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України