Роговцева спустила Путіна з небес на землю: "таких, як він, треба..."

Роговцева спустила Путіна з небес на землю: "таких, як він, треба..."

Актриса Ада Роговцева висловилася про президента РФ Володимира Путіна. І слів вона не добирала...

Легенда радянського кіно згадала свою зустріч з ним.

"Ми з ним обідали. Говорили. І тоді я йому прочитала Цвєтаєву: "Якщо душа народилася крилатою – що їй хороми, що їй хати! Що Чингісхан їй – що – Орда! Два на світі у мене ворога, два близнюки, нерозривно-злитих: голод голодних...", і тут, глянувши на Путіна – "...і ситість ситих". Тому що обід був хороший. Ситість ситих" , - розповіла актриса.

Також вона зазначила, що під час їх зустрічі Путін читав Шевченка, і через деякий час після їх зустрічі і погіршення відносин між Україною і РФ, вона пригадала йому цю подію.

"Коли ж ось почалася ця велика біда, я першим ділом звернулася до нього, нагадавши і Цвєтаєву, і Шевченко. Кажу: "Що це було? Фальш, раз ви Шевченка знаєте і на землю мою посягнули". Якось так", - зазначила актриса.

Крім того, вона порівняла президента РФ з Гітлером.

"Ну ви ж бачили, як Гітлера аналізують? Ну от хіба можна її аналізувати? Так і Путіна. Як проаналізуєш диктатора? Людини, який вирішив, що він вище Бога, що він може вбивати, керувати, кроїти землі і народи. Що це за люди? Виродки. А як з ними? Мені здається, їх потрібно знищувати", - зазначила легендарна актриса.

Крім того, вона закликала співвітчизників ізолюватися від росіян, які, на її думку, вважають український народ вигаданим і які не мають власної мови.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України