Згідно з планом Шмигаля по виходу з карантину спортзали відкриють двічі (ФОТО)

Згідно з планом Шмигаля по виходу з карантину спортзали відкриють двічі (ФОТО)

У плані Кабінету Міністрів, який представив прьемьер-міністр України Денис Шмигаль, про 5-етапному виході з карантину, раніше подовженому в Україні до 11 травня, відкрити спортивні зали та фітнес-клуби планується двічі. Про це свідчить інфорграфіка плану, передають Українські Новини

Так, згідно з опублікованим планом, перший раз спортивні установи відкриють на другому етапі виходу з карантину, якщо протягом 10 днів поспіль відсоток виявлених випадків серед всіх протестованих щодня знижується.

Тоді відкриють побутове обслуговування населення, відновлять заняття в школах для учнів випускних класів, дозволять працювати закладам громадського харчування на винос, відкриють кінотеатри під відкритим небом, спортзали, готелі, відновлять спортивні змагання, в яких зможуть приймати участь не більше 50 осіб без глядачів.

А також на 4 етапі, коли на протязі 10 днів поспіль кількість нових не зв'язаних між собою випадків щодня менше, ніж 5 на область.

За такої умови повністю запрацює громадський транспорт, ТРЦ, спортзали, культурні та освітні установи, а також планова медична та стоматологічна допомога.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України