У Києві запустили Telegram-бот для дистанційного контролю за дотриманням самоізоляції

У Києві запустили Telegram-бот для дистанційного контролю за дотриманням самоізоляції

Моніторинговий центр із протидії поширенню COVID-19 Київської міськдержадмністрації запустив Telegram-бот для киян, які перебувають на самоізоляції. Про це повідомили у КМДА.

«Самоізольовані мають дотримуватись обраного режиму. Проте навряд чи комусь цікаві регулярні візити перевіряючих до помешкання. Відтепер контроль можна здійснювати дистанційно. Киянину, який знаходиться на самоізоляції, приходить push-повідомлення, на яке він має відповісти протягом 10 хвилин, увімкнувши геолокацію на смартфоні. Оператор отримує інформацію про фактичне знаходження опитуваного», – повідомив радник міського голови Києва Володимир Бондаренко.

Такі повідомлення користувачі отримують кілька разів на день. У разі, якщо опитуваний знаходиться поза зоною самоізоляції (різниця у даних геолокації 100 метрів) чи ігнорує повідомлення – до нього відправляють уповноважених осіб. У разі підтвердження факту порушення режиму самоізоляції складають протокол про адмінправопорушення та накладають штраф у 17 тисяч гривень. Поліція столиці склала вже 66 протоколів за порушення режиму самоізоляції.

Telegram-бот легко встановити та легко видалити після завершення карантину.

5321 У Києві запустили Telegram-бот для дистанційного контролю за дотриманням самоізоляції

Окрім цього, у столиці продовжує працювати Моніторинговий центр із протидії розповсюдженню COVID-19. До групи ризику, що контролює центр, увійшли понад 40 тисяч киян.

У центрі здійснили майже 9 тисяч контактів для отримання інформації – дзвінків та опитувань про самопочуття, про перебування в самоізоляції, про контакти за останній час. Фахівці центру надають рекомендації або необхідну допомогу, зокрема, й емоційну чи психологічну підтримку.

У КМДА наголошують, що тільки через Моніторинговий центр з протидії COVID-19 відбувається спілкування з киянами, які перебувають у групі ризику. Моніторинговий центр приймає дзвінки за телефоном: 044-237-15-71.

Єдиний номер, з якого телефонують киянам представники Моніторингового центру: 093-117-15-51.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України