Прокуратура направила до суду справу проти качка, що здійснив напад на журналістів каналу Zik на Гідропарку (ФОТО)

Прокуратура направила до суду справу проти качка, що здійснив напад на журналістів каналу Zik на Гідропарку (ФОТО)

У Києві прокуратура направила до суду звинувачувальний акт щодо чоловіка, який 2 квітня накинувся на журналістів телеканалу Zik на Гідропарку. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі. Про це прес-служба прокуратури Києва повідомляє в Facebook, передає СТРАНА.ua.

"Київською міськпрокуратурою №4 затверджений і направлений до суду звинувачувальний акт щодо 54-річного чоловіка, який є підозрюваним у здійсненні нападу на знімальну групу телеканалу Zik на території столичного Гідропарку", - сказано в повідомленні.

За даними прокуратури, 2 квітня чоловік, перебуваючи на спортивному майданчику на території Гідропарку, обурився зауваженню журналістів про те, що він порушує карантин, і напав на них. Він кілька разів вдарив журналістку й оператора, а також намагався пошкодити техніку.

"Дії чоловіка кваліфіковано за ч.1 ст.171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч.2 ст.345-1 (загроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України. Звинувачувальний акт спрямований до Дніпровського районного суду Києва для розгляду по суті. За вчинене чоловіку загрожує до 5 років позбавлення волі ", - повідомили в прокуратурі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України