"Пограбовані" карантином підприємці паралізували Київ і влаштували сутички з копами, - "Нам треба годувати сім`ї!" (ВІДЕО)

"Пограбовані" карантином підприємці паралізували Київ і влаштували сутички з копами, - "Нам треба годувати сім`ї!" (ВІДЕО)

Незадоволені карантином мітингують під Кабміном, повдомляє znaj.ua.

У Києві на вулиці Грушевського почався мітинг. Проїжджу частину перекрили бізнесмени, які мітингують перед Кабінетом міністрів. Про це передає телеграм-канал "Київ зараз".

За інформацією каналу, вимоги мітингувальників стосуються якнайшвидшого завершення карантину в країні - вже 1 травня, а також дозвіл малому бізнесу відновити активну діяльність.

"Забувши про карантин, на Грушевського під Кабміном зібралися купкою підприємці. Вимагають завершити карантин з 1 травня і дати можливість працювати малому бізнесу", - пише телеграм-канал.

"Ми повинні годувати свої сім'ї", - обурюються підприємці.

Автори поста додають, що майже всі учасники акції протесту приїхали на особистих авто, в результаті чого заблокували вулицю.

"Коли приїхали евакуатори, щоб розблокувати проїзд по Грушевського, між поліцією і мітингувальниками розпочалися сутички", - додають автори поста. Відзначається, що пізніше деякі підприємці все-таки звільнили частину вулиці для проїзду, і це трохи знизило градус напруження пристрастей.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України