Юрій Солод доклав руку до масових церковних заходів, а потім обурився поширенню епідемії та звинуватив Супрун (ФОТО)

Юрій Солод доклав руку до масових церковних заходів, а потім обурився поширенню епідемії та звинуватив Супрун (ФОТО)

Народний депутат написав, що реформа Супрун позначилася забезпеченні медиків захисними засобами на робочому місці, пише znaj.ua.

Народний депутат Юрій Солод розмістив пост на своїй сторінці в Facebook, де висловив тривогу щодо 52 виявлених випадків зараження коронавірусом у Донецькій області - 28 у медиків, в тому числі лікарів, фельдшерів, медичних сестер і водіїв швидкої допомоги.

Також народний обранець висунув ряд вимог до влади, які, на його думку допоможуть змінити ситуацію із захворюванням медиків і забезпечення їх усім необхідним.

У той же час, Юрій Солод ще 19 квітня, коли всі медики та влада благали українців залишитися вдома й не відвідувати масові богослужіння, радісно рапортував про доставку благодатного вогню в Свято-Успенську Святогірську Лавру.

Взяти участь уогослужінні на Донеччині кинулися десятки віруючих.

Крім того, як було видно на відеотрансляції, багато парафіян не мали рукавичок і захисних масок, а також не дотримувалися дистанції. Священики також не дотримались карантинних норм. Під кінець богослужіння віруючі цілували руку митрополита Арсенія.

Юрій Солод в той час радісно повідомляв на своїй сторінці в Facebook, що саме він допоміг доставити благодатний вогонь з Єрусалиму на святкову службу.

Навіть коли читачі нардепа спробували вказати на недопустимість подібних заходів у розпал пандемії, Юрій Солод не зміг провести паралелі між богослужінням без масок із цілування рук священнослужителя та поширенням пандемії в Україні.

Тепер на своїй сторінці в Facebook чоловік Наталії Королевської, Юрій Солод, щиро обурений тим, що медики заражаються в лікарнях і стурбований зростаючою кількістю хворих в Донецькій області.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України