Голова МОЗ заявив про ризик другої хвилі коронавирусу

Голова МОЗ заявив про ризик другої хвилі коронавирусу

Україну очікує друга хвиля захворюваності, якщо скасувати карантин занадто рано, підкреслив Максим Степанов, повідомляє КорреспонденТ.net.

У разі передчасної скасування карантину в Україні може початися друга хвиля зараження коронавірусів. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив в інтерв'ю Reuters, яке було опубліковано 30 квітня.

За його словами, Україні вдалося уникнути великої кількості заражень завдяки вчасно введеним обмеженням. Степанов підкреслив, що зараз ситуація із захворюваністю в цілому під контролем і уряд готується до поетапного повернення до нормального життя.

"Ми не можемо відкрити всі зараз і поставити під загрозу все населення України, тому що одразу ж відбудеться великий спалах і пік цієї хвороби", - зазначив голова МОЗ.

Він вказав, що навіть після скасування карантину залишаться "деякі речі, які нам все одно доведеться дотримуватися, наприклад, все, що пов'язано з особистою гігієною, засобами захисту та що стосується рукостискань".

Степанов також висловив стурбованість високим рівнем зараження серед медичних працівників і анонсував в наступному місяці проведення 8-10 тисяч тестів на COVID-19 в день.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України