У лікарні Києва побили жінку, яка розроблює пристрій від Covid-19

У лікарні Києва побили жінку, яка розроблює пристрій від Covid-19

Олена Середа самостійно розробила перший дезінфікуючий тунель, повідомляє znaj.ua.

Вкрай неприємний інцидент стався в столиці. Стався напад на жінку, яка займається розробкою дезінфікуючих тунелів - пристроїв, які можуть допомогти в боротьбі з коронавірусів. Звуть її Олена Середа. Вона самостійно розробила перший пристрій, і передала його в дар лікарні на вулиці Братиславській, 3. Однак далі почалися дивні речі.

Олена розповіла, що тунель, який вона передала лікарні, простояв всього кілька днів. Потім його демонтували та встановили пристрій від іншого виробника. У відповідь на здивування Середи, голова громадської організації, через яку було передано пристрій, заявив, що пристрій на складі, і повернуть його тільки за гроші. Середа не стала миритися з несправедливістю та заявила, що піде до головного лікаря. За це голова громадської організації вдарив її по голові.

Олена заявила в поліцію та зняла побої. Вона зазначила, що все, що відбувається - банальне шахрайство. Замість того, щоб надати підтримку вітчизняному виробнику, розробку просто відвезли на склад. У Деснянському районному управлінні поліції дали коментар щодо ситуації. Представники правоохоронних органів підтвердили, що до них надійшли заяви про крадіжку дезинфектора та про нанесення тілесних ушкоджень. Рішення про порушення кримінальної справи буде прийнято не пізніше наступного дня.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України