"Вона сильно пила" - у Харкові сусіди розкрили правду про матір, відрізати голову своєї дочки (ФОТО)

"Вона сильно пила" - у Харкові сусіди розкрили правду про матір, відрізати голову своєї дочки (ФОТО)

На Харківщині місцеві жителі розповіли, що жінка, яку підозрюють у жорстокому вбивстві дочки, раніше зловживала алкогольними напоями.

Про це говорять мешканці Подворок, де живе сім'я, передає znaj.ua.

У Подвірках на вулиці Кооперативна розташований будинок, де жила 38-річна Тетяна з братом і маленькою дочкою. Зараз сюди близько підійти не можна, адже все огороджено сигнальною стрічкою. На землі видніються сліди крові, які тягнуться через всю вулицю.

"Раніше вона пила, сильно, коли ще дитини не було. Зараз я її п'яною не бачила. Минулого місяця зустрілися з нею на вулиці, виглядала нормально. Хоча ми ж не знаємо, що у них там будинки творилося", - розповідає місцева жителька Марина.

Місцеві жителі розповіли, що тут Тетяна проживала разом з донькою та глухонімим братом. Іншого її брата убили кілька років тому, а решта членів сім'ї не дуже часто навідувалися до них у гості.

За попередніми даними, жінка раніше була заміжньою, проте колишній чоловік не проживав із сім'єю. Знеголовлене тіло дівчинки знайшов брат Тетяни, якого згодом за допомогою сурдоперекладача допитувала поліція.

"На обліках вона не перебувала. Слідство встановлює, чи зловживала жінка алкоголем або наркотиками. Є достатньо підстав її підозрювати у скоєнні цього злочину", - розповів заступник начальника відділу слідчого управління "главку" Антон Санкин.

За скоєне жінці загрожувати довічне ув'язнення.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України