Без допомоги Зеленського та Шахтаря - "українка з собачкою" із Уханю повернулася на Батьківщину

Без допомоги Зеленського та Шахтаря - "українка з собачкою" із Уханю повернулася на Батьківщину

Анастасія з домашнім вихованцем повернулася до України без допомоги Зеленського, повідомляє znaj.ua

Молода українка Анастасія Зінченко, яка відмовилася від евакуації з Уханю (Китай), тому що їй не дозволяли забрати з собою собаку, вже повернулася додому. Дівчина каже, що в цьому немає заслуги ані Зеленського, ані донецького "Шахтаря", які обіцяли доставити її на Батьківщину. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Я вдома. Коли прийде час, і я зберуся думками та відпочину, я розповім вам історію про те, як ми повернулися додому. А зараз я насолоджуюся олів'є, шашликами, пловом і оселедцем під шубою. Всім гарних травневих свят

Анастасія

В коментарях дівчина зазначила, що дотримується самоізоляції та встановила на смартфон додаток "Дій вдома".

Також, за її словами, ні президент України Володимир Зеленський, ні футбольний клуб "Шахтар", які обіцяли допомогти їй повернутися до України, так нічого й не зробили.

Обіцяв і все. Та історія закінчилася дуже швидко та плачевно

Анастасія

 

Слід зазначити, що українка збиралася евакуюватися з Уханю в кінці лютого. Але влада Китаю не дозволили їй вивезти свого домашнього улюбленця, і дівчина вирішила залишитися. Через 2 дні після розголосу, їй особисто зателефонував український лідер Володимир Зеленський, який пообіцяв їй знайти "засоби та шляхи" для повернення на Батьківщину. Потім дівчина розповіла, що цим дзвінком все й обмежилося, з нею більше ніхто не зв'язувався і не пропонував допомогу.


Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України