Під Києвом небезпечний вірус проник в дитбудинок, лікарі б`ють на сполох, - "Думали, що ГРВІ"

Під Києвом небезпечний вірус проник в дитбудинок, лікарі б`ють на сполох, - "Думали, що ГРВІ"

У Київській області захворювання коронавірусів виявили у однієї із співробітниць дитячого будинку. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації на офіційній Facebook-сторінці, передає znaj.ua.

Відзначається, що діагноз підтвердився у помічниці виховательки, що працює в закладі. Ще в кінці березня вона звернулася до лікарів із симптомами гострого респіраторного захворювання, проте спочатку ніхто не запідозрив коронавірус. Тільки після того, як хвора втратила почуття смаку і перестала розрізняти запахи, медики провели ПЛР-тест і відправили її зразки на перевірку. Лабораторні дослідження підтвердили у пацієнтки захворювання коронавірусів.

В даний час в дитячому будинку села Мокрець Калітянської ОТГ, де працює хвора, проживає 32 дитини. Всього в установі постійно перебувають близько півсотні людей: 32 дитини та троє вихователів, троє помічників вихователя, двоє кухарів, один соціальний педагог, один лікар, один фельдшер і п'ятеро працівників адміністративно-господарського персоналу Всі вони вже протестовані на небезпечне захворювання. Зараз у дітей ніяких ознак хвороби не спостерігається.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України