У Кривому Розі затримали втікача кримінального авторитета (ФОТО)

У Кривому Розі затримали втікача кримінального авторитета (ФОТО)

На виїзді з Кривого Рогу правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes, в якому знаходився "Дід" і двоє його охоронців, повідомляє Корреспондент.net.

У Кривому Розі правоохоронці затримали кримінального авторитета на прізвисько "Дід", який раніше втік при виході з будівлі суду. Про це повідомляє Нацполіція в неділю, 3 травня.

Відзначається, що 28 квітня уродженця Вірменії затримали на Закарпатті.

"Не дивлячись на п'ятирічну заборону в'їзду на територію України, він незаконно повернувся в нашу країну та планував взяти під свій, так званий, кримінальний контроль регіон", - йдеться в повідомленні.

Після затримання чоловіка доставили в Вознесенський райсуд Миколаївської області. Суд задовольнив клопотання про приміщення зловмисника в Миколаївський пункт тимчасового утримання іноземців та осіб без громадянства терміном на шість місяців з подальшим видворенням. При виході з будівлі суду, карному вдалося сховатися.

Згодом правоохоронці встановили його місце знаходження і автомобіль, на якому він може пересуватися. На виїзді з Кривого Рогу 2 травня, близько 11 години вечора, правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes, в якому знаходився "Дід" і двоє його охоронців.

Зараз правоохоронці проводять першочергові процесуальні заходи. Встановлюються коло осіб, які організували "авторитету" втечу і допомагали переховуватися від поліцейських.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України