НАБУ порушило кримінальну справу проти Венедиктової — генпрокурорку змусять відповісти за ″забутькуватість″

НАБУ порушило кримінальну справу проти Венедиктової — генпрокурорку змусять відповісти за ″забутькуватість″

Кримінальне провадження стосується можливого недекларування майна, пише znaj.ua.

Національне антикорупційне бюро порушило кримінальну справу проти генерального прокурора Ірини Венедиктової.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит "РБК-Україна". Зазначаэться, що кримынальне виробництво стосується можливого недекларування майна.

"За результатами розгляду повідомляємо, що на підставі постанови слідчого судді Вищого антикорупційного суду України від 24.04.2020 детективи Національного бюро внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - йдеться у відповіді Бюро.

Порушити кримінальну справу проти Венедіктової НАБУ зобов'язав Вищий антикорупційний суд. Зробив він це за позовом активіста Сергія Стерненка. Він стверджує, що генпрокурор не задекларувала годинника за 10 тисяч євро та членство у громадській організації з ознаками прибутковості.

Крім цього, Венедіктову звинуватили також журналісти  - "Схеми" з'ясували, що вона не задекларувала квартиру в Києві, в якій живе.

Як випливає з журналістського розслідування, Венедиктова з чоловіком живуть у квартирі в будинку на вулиці Круглоуніверситетській в центрі столиці, яка оформлена на сім'ю з Харкова. Вартість квартир у цьому будинку становить 500-700 тисяч доларів, а оренда - близько 2,5 тисяч в місяць.

Цього об'єкта нерухомості немає ні в декларації Венедиктової, ні в декларації її чоловіка Дениса Колесника, який незабаром після обрання дружини народним депутатом отримав посаду заступника начальника Департаменту кіберполіції і звання полковника поліції.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України