Всеволод Кевлич (футбольний і тенісний експерт): Перемогою над Федерером Стаховський може пишатися завжди

Всеволод Кевлич (футбольний і тенісний експерт): Перемогою над Федерером Стаховський може пишатися завжди

Для збірної України його відхід стане проблемою

 

Український тенісист Сергій Стаховський замислився над закінченням кар'єри. Йому вже важко шукати мотивацію у 34 роки. Всі турніри, які зараз має, та гроші, які заробляє, - вже не той виклик, який може максимально мотивувати Сергія.

Типаж гри Стаховського є дуже енерговитратним. Він постійно ризикує, йде до сітки. Така манера потребує хорошої фізичної підготовки. Зрозуміло, що з віком тримати рівень фітнесу стає все важче, яким би ти не був професіоналом. У 34 організм вже не завжди може витримати, втрачаються певні елементи гри. Коли в тебе пропадає різкість, ти вже не можеш грати у найкращу гру. Природно, через власні невдачі отримуєш багато негативу. Тому виникають думки, чи варто продовжувати?

Всі турніри, які зараз має, та гроші, які заробляє, - вже не той виклик, який може максимально мотивувати Сергія

Якщо говорити про те, що дано Стаховському від природи, то він доволі непогано реалізувався у тенісі. Старт кар'єри Сергія припав на середину 1990-х, коли не було особливої можливості розвиватися в плані професійної кар'єри в Україні. Тому Стаховський з 13 років працював у Чехії. Йому вдалося потрапити у більш високу тренерську культуру.


Для збірної будь-який відхід гравця - це проблема. Бо мало тенісистів, які можуть здобувати очки. Крім того, всі вони вікові. Хочеться, щоб Олександр Долгополов знову вийшов на корт, але йому буде непросто після операції повернутися на свій колишній рівень. Залишається тільки Ілля Марченко. Ми вже не перший день живемо в ситуації, коли вікові гравці мають піти, але вони всі грають. Нові так і не з'являються. Чоловічий теніс – вимогливий вид спорту, не тільки у плані фінансів.

А Стаховський точно має у своєму активі матч, яким пишатиметься завжди. Це перемога над Роджером Федерером на Вімблдоні, улюбленому турнірі легендарного швейцарця, сім років тому.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України