МВС посилило заходи безпеки в центрі Києва

МВС посилило заходи безпеки в центрі Києва

Організатори масових акцій анонсували залучення автотранспорту до їхнього проведення. Через це в центрі Києва обмежено дорожній рух, повідомляє КорреспонденТ.net.

Правоохоронці посилили заходи безпеки під час запланованих масових акцій в урядовому кварталі Києва, в тому числі й у будівлі Кабміну. Про це повідомляє столичне управління Нацполіціі вранці в середу, 6 травня.

"Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ГСЧС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що організатори заходів анонсували залучення автотранспорту до проведення акції. У зв'язку з цим правоохоронці обмежили дорожній рух по окремих вулицях в центрі столиці.

У поліції просять автомобілістів завчасно планувати свої маршрути руху з урахуванням цієї інформації, а організаторів акцій і їхніх учасників - дотримуватися норм чинного законодавства та карантину, не порушувати громадський порядок.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України