У центрі Києва підприємці протестують проти карантину, рух транспорту заблоковано (ВІДЕО)

У центрі Києва підприємці протестують проти карантину, рух транспорту заблоковано (ВІДЕО)

Майже 50 автомобілів зупинилися на Європейській площі та нікуди не рухаються, повідомляє УНІАН.

У центрі Києва активісти заблокували рух автотранспорту з вимогою до влади не перешкоджати підприємницькій діяльності у зв'язку з уведеними карантинними заходами для протидії поширенню коронавирусу.

Активісти заявляють, що приїхали з приблизно 40 міст. На машинах наклеєні наклейки: "Ні знищенню малого бізнесу", "Справедливість для всіх", "Карантин вбиває", "Відкрити ринки країни", "Захисти ФОП", "Знищимо малий бізнес, візьмемо новий транш від МВФ?", "Чи вистачить приймати бездумні рішення "та інші.

Учасники акції заявляють, що роботу малого та середнього бізнесу не можна зупиняти через карантин.

Також на пішохідному переході біля парламентської бібліотеки близько 30 осіб ходять по колу і автомобілі, які беруть в акції, не пропускають. Така ж ситуація на пішохідному переході на Парковій алеї біля стадіону "Динамо".

Одночасно поліція перекрила вулицю Грушевського в напрямку урядового кварталу. На місці також присутні представники поліції діалогу.

Активісти хочуть провести мітинг біля будівлі Кабінету міністрів і звинувачують правоохоронців, которі не дають їм проїхати до будівлі уряду.

У нацполіціі повідомили, що для забезпечення порядку та безпеки під час запланованих у Києві акцій поліцейські та нацгвардійци заступили на посилене чергування. Заради безпеки дорожнього руху правоохоронці обмежили дорожній рух по окремих вулицях в центрі столиці.

Активісти анонсували проведення акції під будівлею Кабінету міністрів. Автомобілістів просять заздалегідь планувати свої маршрути руху з урахуванням цих обставин.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України