У пік курортного сезону рятувальники закликають відпочивальників бути обачнішими

На узбережжях України триває курортний сезон, який зараз у розпалі. Однак на курортах Херсонщини ледь не щодня стаються НП, зокрема, часто приходять інформація про скалічених, пограбованих відпочивальників і навіть потопельників, повідомляє "Знай.ua"

Так, у середу, 31 липня відпочивальник з Миколаєва пішов купатися в морі біля тимчасового причалу на острові Джарилгач. Він пірнув, і виринув як раз в той момент, коли під ним пропливав моторний катер. Чоловік отримав сильні травми. Об днище катера 38-річний відпочивальник розбив голову, а гвинт ще й порубав йому передпліччя. Зараз потерпілий проходить лікування у Скадовську.

А нещодавно сталася моторошна НП в одному з готелів на вулиці Морський курортного селища Залізний Порт. Там 19-річний хлопець хотів зробити шашлик і взявся розпалювати вогнище. Щоб дрова швидше почали горіти, він налив на них легкозаймисту рідину.

Полум'я занадто різко розгорілося й попало на одяг 19-річного юнака. Хлопця рятували свідки інциденту. Він вижив, але десята частини його шкіри отримала опіки. Зараз він перебуває в лікарні.

Варто додати, що екологи б'ють на сполох, тому що Чорне море на межі екологічної катастрофи. Концентрація у воді хімічних сполук, що загрожують життю морської фауни й людини, перевищує допустимі норми токсичності.

Рятувальники Херсонщини закликають українців дотримуватися елементарних правил безпеки на воді, а також доводити інформацію про ці правила і своїм дітям.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України