У Києві пацієнти хірургії влаштували різанину на лікарняних ліжках, - "Порізали і на місці зашили" (ФОТО)

У Києві пацієнти хірургії влаштували різанину на лікарняних ліжках, - "Порізали і на місці зашили" (ФОТО)

Між хворими виник конфлікт, пише znaj.ua.

У Києві між пацієнтами відділення нейрохірургії, що в лікарні швидкої допомоги, відбулася бійка з різаниною. Про це повідомили в співтоваристві "Київ оперативний" в соціальній мережі Facebook.

Як наголошується, інцидент стався в ніч на 8 травня, близько 2:00. Бійка сталася між чоловіками, які перебували в одній палаті нейрохірургії. Вночі двоє пацієнтів щось не поділили між собою та затіяли сварку.

Конфлікт переріс у бійку, під час якої один із пацієнтів озброївся ножем і накинувся на іншого. Потерпілий отримав множинні поранення, проте залишився живий.

Нападника з ножем затримали співробітники чергового наряду Муніципальної охорони. Що стало причиною конфлікту між пацієнтами, поки не відомо. Це питання з'ясовують працівники поліції.

"Якщо чоловік на фото лежав у нейрохірургії, то чому він в джинсах і светрі? В палатах зовсім інший дрес-код", "Там, мабуть, дрес-код підходить, ще й ножі видають", "Б...ть, немає жодного безпечного місця, якщо так далі піде, то скоро на кладовищах небіжчики почнуть творити свавілля між собою. Куди котиться світ?", - коментують подію кияни.

"Нормально: порізали й на місці зашили...", - додають в коментарях до посту.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України