У Києві в страшному ДТП загинув мотоцикліст, - дівчина-свідок боролася за його життя до останнього (ВІДЕО)

У Києві в страшному ДТП загинув мотоцикліст, - дівчина-свідок боролася за його життя до останнього (ВІДЕО)

Дівчина намагалася реанімувати мотоцикліста, пише znaj.ua.

У Києві сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода, під час якої не змогли розминутися автомобіль та мотоцикліст. Про це розповіли у спільноті «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.

"На Дарницькому бульварі, 23, не розминулися автомобіль Chevrolet та мотоцикліст. Внаслідок ДТП кермувальника двоколісного забрали до лікарні", - пишуть автори посту.

"Судячи з відео, постраждалого реанімують. Якщо після цього його забрали в лікарню - значить дівчина, яка його відкачує, герой, і саме вона його врятувала. Ну або там просто не було клінічної смерті, а молодий чоловік, перебуваючи без свідомості, потенційно, отримав ще кілька переломів ребер від непрямого масажу", - зазначають у коментарях.

"Фантастична дівчина, якщо вона одна змогла відкачати, поки швидка не приїхала», «Швидка приїхала дуже швидко, хвилин 5, але дівчину ніхто не підміняв і вона така тендітна...», «Було б добре дізнатися, хто вона, і публічно похвалити. Так як в наших реаліях дуже мало хто зважиться на подібні дії. Тим більше якщо вона і справді його врятувала", - додають інші коментатори.

На жаль, пізніше стало відомо, що від отриманих травм мотоцикліст загинув на місці.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України