В Україні почали скасовувати карантинні обмеження

В Україні почали скасовувати карантинні обмеження

З сьогоднішнього дня дозволено гуляти в парках і на дитячих майданчиках. Відновлюють роботу ряд видів діяльності, пише КорреспонденТ.net.

В Україні з 11 травня починається ослаблення карантинних обмежень, прийнятих у зв'язку з пандемією коронавирусу.

"Цей день настав, тому що більшість з нас дотримувалися правил. Однак це не означає, що ми можемо знехтувати заходами безпеки. Щодня в Україні виявляють близько 500 нових випадків захворювання коронавирусною інфекцією. Щоб не поповнювати цю невтішну статистику, не забувайте про правила безпеки", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я ..

З сьогоднішнього дня можуть відновити роботу перукарні, салони краси, заклади громадського харчування, установи торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ряд видів діяльності, що передбачає прийом відвідувачів в офісних приміщеннях, а також стоматології.

В установах, які відновили роботу, повинен бути організований перевірка температури всіх працівників перед зміною, заборонено допускати до виконання обов'язків працівників із температурою вище 37,2 градуса або з ознаками ГРВІ, прийом клієнтів повинен здійснювати виключно за попереднім записом із проміжком між клієнтами в 15 хвилин, очікування черги здійснюється поза приміщенням з дотриманням дистанції 1,5 м.

Крім того, на вході до закладу торгівлі або сфери послуг повинні бути організовані місця для дезінфекції рук, клієнтів і відвідувачів можна допускати тільки в масках або респіраторах, співробітники установи працівники зобов'язані використовувати медичні маски й одноразові рукавички, а також проводити дезінфекцію та прибирання після кожного клієнта .

Також з 11 травня дозволяється гуляти в скверах і зонах відпочинку, парках, включаючи лісопаркові та прибережні зони, будуть відкриті для відвідування вуличні дитячі та спортивні майданчики.

Карантин в Україні діє до 22 травня, але уряд може його знову продовжити.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України