Будинок Кличко заарештований: ГБР викликало на допит мера Києва

Будинок Кличко заарештований: ГБР викликало на допит мера Києва

Стало відомо, що суд заарештував нежитловий будинок в центрі столиці. На аукціоні його придбала компанія Володимира Кличка, брата мера Віталія Кличка, повідомляє "Знай.ua"

Так, ГБР веде справу про можливе заволодінням майном територіальної громади Києва, а саме про будинок площею 1419,3 кв.м. Він розташований за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 34Б, поруч з готелем братів Кличко.

Провадження відкрили ще 23 липня за заявою директора фірми "Капітал". До "заволодіння" причетні чиновники Київської міської державної адміністрації, народний депутат і посадові особи приватного сектора.

Зараз проблемний будинок належить громаді Києва і суд заборонив його відчужувати.

На початку липня Київрада виставила будинок на торги, і 30 липня перемогу здобуло ТОВ "Віт-Плюс" (належить Володимиру Кличку). Потім, Київрада повідомила про намір укласти договір з "Віт-Плюс", але так цього і не зробила. Фірма повинна була купити будинок за 37 130 000 гривен.

До цього, в 2013, році будинок орендувало ТОВ "Альтернатива" - саме воно було другим учасником торгів. Потім, через кілька років розірвав договір з "Капіталом" через суд.


Підприємцем є Лариса Гетьман-Гнідунець. Крім компанії "Капітал" жінка володіє також іншим бізнесом: купівлею, продажем, будівництвом та наданням в оренду нерухомості, фінансовим посередництвом.

Варто відзначити, що вона писала в мережі, що розірвання договору було несправедливим, і називала причетними до справи мера Віталія Кличка, народного депутата Сергія Алексєєва і підприємця Сергія Боярчукова.

До того ж, в кінці червня 2019 року про цю історію зняв сюжет телеканал "1 + 1", після чого Кличко заявив, що судитиметься з каналом.

Відзначається, що 26 липня ГБР викликало Віталія Кличка на допит у справі про "можливі неправомірні дії при укладанні договору оренди земельної ділянки для будівництва та оренди житлового будинку". Спочатку Кличко не прийшов на допит, але 31 липня все ж з'явився в ГБР.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України