Тищенку не вдалося пояснити, що робив у "Велюрі" нардеп Яценко - "Я не можу контролювати"

Тищенку не вдалося пояснити, що робив у "Велюрі" нардеп Яценко - "Я не можу контролювати"

Микола Тищенко не знає, що робив у "Велюрі" нардеп Яценко та інші гості, пише znaj.ua.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко стверджує, що у його ресторані не працює жодний "штаб". Також політик не знає, чому до його ресторану навідувались нардеп Антон Яценко та інші гості. 

В інтерв’ю УП Микола Тищенко запевнив, що його ресторан працював на винос з першого дня, відколи коронавірус прийшов в Україну. А скандал довкола "Велюру" називає штучно створеним.

У мене немає у "Велюрі" штабу. "Велюр" - це ресторан, який працював на винос з першого дня цієї проблеми, яка прийшла в нашу країну. Це штучно створений скандал

Микола Тищенко

Микола Тищенко каже, що його слова про роботу штабу у ресторані неправильно зрозуміли, вирвавши їх з контексту. 

"Я пишу, що всі ресторани працюють на доставку, дотримуючись усіх правил. У "Велюрі" буваю по роботі штабу або для персональних зустрічей. Розумієте, в чому казуїстика вирваних слів з тексту?" – сказав нардеп. 

Тищенко також наполягає на тому, що у "Велюрі" він збирає допомогу для лікарень та працює у рамках підготовки до виборів мера Києва. Народний обранець стверджує, що не може відповідати за те, що відбувається у ресторані в той час, коли його немає. Він також каже, що Віталій Кисіль, який працює в "Метінвесті" також з ним не зустрічався. На запитання, що у закладі робив нардеп Антон Яценко Тищенко сказав:

"Я не можу контролювати дії народного депутата Яценка. Вони не до мене приїжджали. Мені нема чого приховувати, я відкрита людина, мене знає вся країна. Київ мене знає, всі мене знають і я знаю в Києві всіх", - підсумував Тищенко.

Раніше журналісти Bihus info з'ясували, що під час карантину ресторан нардепа "Слуги народу" Миколи Тищенка відвідують відомі в політичних колах люди. Водночас Микола Тищенко стверджує, що його ресторан не працює для відвідувачів і там проходять лише "особисті зустрічі".

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України