"Зрозуміла Зеленському людина". В ОП пояснили, як Шмигаль став прем`єром України (ВІДЕО)

"Зрозуміла Зеленському людина". В ОП пояснили, як Шмигаль став прем`єром України (ВІДЕО)

Кандидатуру Дениса Шмигаль на пост прем'єр-міністра України запропонував Зеленському перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов, пише Страна.

Про це він заявив під час інтерв'ю з Дмитром Гордоном.

Так, на запитання журналіста про те, чи правда, що Шмигаль президенту показав саме він, Трофимов відповів: "Голови ОДА це моя зона відповідальності. Він був головою Івано-Франківської області, дуже добре себе проявив. Сам по собі він дуже системний, грамотний, добре освічена людина... Ми також, як і багатьох кандидатів, знайшли шляхом співбесід, рекомендацій".

За словами Трофимова, через те, що Шмигаль був головою Івано-Франківської ОДА, він знаходився у вертикалі президента й був для Зеленського "зрозумілою людиною". Також заступник голови ОП зазначив, що його приємно вразила перша розмова зі Шмигалем, вже чинним головою уряду.

"Після його призначення у нас була можливість поспілкуватися з Денисом Анатолійовичем тет-а-тет. Я поставив йому запитання "чого ви хочете?" Він досить чітко й швидко відповів. Позначив два завдання. Перша - зберегти максимальну кількість життів. Друге - економіка, підвищення рівня життя людей", - заявив Трофимов.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України