Шалена Ніцой атакувала Зеленського за російські сайти - "Ви чергове брехло" (ФОТО)

Шалена Ніцой атакувала Зеленського за російські сайти - "Ви чергове брехло" (ФОТО)

Осатаніла Ніцой хотіла подбати про орхідеї, а налетіла на Зеленського, пише znaj.ua.

Дитяча письменниця Лариса Ніцой, відома своєю активною позицією щодо захисту української мови, висловилася з жорсткою критикою президента Володимира Зеленського. Жінка розповіла, що змогла зайти на web-сторінки з доменним ім'ям ".ru", а також на сайти російських соцмереж. Таким чином, на її думку, в Україні не дотримується законодавство щодо обмеження доступу до російських ресурсів, а Зеленський обманює свій електорат. Однак щодо обґрунтованості претензій письменниці у громадськості виникло ряд питань.

Відповідне повідомлення Ніцой розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Пане Зеленський! Ви чергове брехло? Ваша зелена влада брехлива?

Чому до всіх російських сайтів вже відкритий вільний доступ? Термін заборони (15 травня) ще не закінчився - доступ до московітськіх ресурсів "крапка.гі" повністю відкритий. Лайно собаче! (Це така українська лайка, пане Зеленський).

Українські ЗМІ, посилаючись на офіс президента, раніше повідомлялося, що офіс президента не має наміру щось змінювати та блокування продовжиться.

Це була БРЕХНЯ? У своєму фільмі про Голобородька ви прославились гнівною промовою про політиків: «Пі*дять і пи*дять, пи*дять і пи*дять!» - так ви говорили? Ваші слова? А тепер що? Такий же?" - написала Ніцой.

Як пояснює письменниця-активістка, вона хотіла купити кашпо (декоративний горщик) для орхідей, для чого зайшла в пошук зображень Google.

"Що зробив інтернет? Він мене перекинув в Москву та Санкт-Петербург для змови. Сайти відкриваються. Все працює. Ошелешена, набираю Вконтакті, Однокласники. Матір Божа! Відкривається!", - стверджує жінка.

У коментарях передплатники спробували пояснити Ніцой, що домен ".ru" ніколи не блокувався офіційними розпорядженнями влади. Також вони відзначили, що більшість провайдерів (особливо великих) не відбудовували доступ до російських соцмереж і запропонували звертатися до постачальника послуг. Багато хто дав посилання на рішення РНБО про продовження блокування сайтів із офіційного переліку.

Користувачі Facebook також показали, що їх пошукова видача показує в основному зображення з українських або нейтральних доменів. Варто зазначити, що видача Google індивідуальна й враховує ряд факторів, у тому числі попередню поведінку користувача в Інтернеті.

"Пряме запитання. Ви збрехали народові, пане Зеленський? Ви чергове брехло? Політик, який "пи*дить"?" - завершила свій пост Ніцой.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України