Валерій Клочок розповів про кримінальні справи Кличка: "допити – це початок"

Валерій Клочок розповів  про кримінальні справи Кличка: "допити – це початок"

Не можна виключати, що в майбутньому проти Віталія Кличка будуть порушені кримінальні справи, про що у відеоінтерв’ю Politeka заявив політичний експерт Валерій Клочок.

За його словами, історія з конфліктом глави АП Андрія Богдана і мера Києва Віталія Кличка ще буде довго продовжуватися і, скоріш за все, перейде в судову площину. Поки що це тяганина інформаційна, однак очевидно, що будуть задіюватися інші механізми.

"Я не виключаю порушення кримінальних справ проти Кличка, вже і його викликали на допити, і він сам звернувся до НАБУ з приводу заяв Богдана", – говорить Клочок.

З приводу заміни Кличка – не варто перейматися, вважає експерт. Навіть якщо буде розглядатися людина без досвіду, в КМДА працює потужний організаційний апарат, який, власне, і обслуговує місто.

"Місто не зупиниться після того, як оберуть, наприклад, Ткаченка, мером. Згадайте Черновецького, місто зупинилося? Звичайно, ні", – пояснює Клочок.

Нещодавно керівник Офісу президента Андрій Богдан зазначив, що призначення Віталія Кличка на посаду голови КМДА було частиною так званих “Віденських домовленостей” між Дмитром Фірташем, Петром Порошенком, Сергієм Льовочкіним та самим Віталієм Кличком.

богдан, кличко

Глава ОП також розповів, що йому пропонували 20 млн доларів, щоб “не рухати” Кличка, а також що він двічі зустрічався з мером Києва Віталієм Кличком.

І шість разів на цих зустрічах просив відмовитись від інституту “смотрящих” у Києві, відійти від всіх корупційних схем і стати дійсно народним мером, стати людиною, “яка не має жодного стосунку до цієї корупції та безхазяйності, яка відбувається в місті Києві”.

У відповідь Вітаілій Кличко натякнув, що Офіс президента намагається розділити повноваження мера і глави КМДА. На його думку, це є атакою на місцеве самоврядування і спробою позбавити киян права впливати на процеси управління столицею через законно обраних представників.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України