Степанов пояснив, коли лікарням перерахують всі засоби для "коронавірусних" надбавок медикам

Степанов пояснив, коли лікарням перерахують всі засоби для "коронавірусних" надбавок медикам

Міністр прокоментував ситуацію з недофінансуванням в Чернівецькій області, пише УНІАН.

Медичні працівники, які лікують хворих COVID-19 і ще не отримали надбавки, отримають її найближчим часом. Для повного перерахунку коштів медустановам України потрібно, щоб були укладені договори між НСЗУ і всіма медичними установами.

Як повідомляє ТСН, таку заяву зробив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Зараз НСЗУ продовжує укладати договори з нашими закладами, за деякими вже пішли кошти, щоб наші медпрацівники отримали підвищену заробітну плату. Ми вважаємо, що на цьому тижні всі без винятку договори будуть укладені та всі кошти будуть перераховані безпосередньо медичним установам. Принаймні, те завдання й така вимога є до НСЗУ, щоб вони максимально прискорили цей процес і ми наздогнали те, що у нас вийшло, затримку", - прокоментував він.

Крім того, Степанов прокоментував ситуацію з недофінансуванням в Чернівецькій області. За його словами, в регіоні дійсно виникла нестача фінансів і 14 травня ОДА 14 травня звернулася з цими складнощами в МОЗ. Як стверджує міністр, зараз ця проблема вирішена, засоби для виплати надбакок медикам будуть перераховані в понеділок, 18 травня.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України