Настане день, коли Крим повернеться в Україну - Зеленський

Настане день, коли Крим повернеться в Україну - Зеленський

У ніч на 18 травня на будівлі Офісу президента в Києві була розміщена світлова проекція, яка символізує солідарність українського та кримськотатарського народів, пише КорреспонденТ.net.

Президент Володимир Зеленський вірить, що обов'язково настане день, коли Крим повернеться до складу України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у День пам'яті жертв депортації і геноциду кримськотатарського народу в понеділок, 18 травня.

Зеленський наголосив, що вранці 18 травня 1944 року називають "трагічним світанком в житті кримськотатарського народу".

"Тільки через більш як 40 років вони (кримські татари - ред.) отримали можливість повернутися додому. Здавалося, всі біди позаду. Але в 2014 році в результаті анексії Криму багато українців і кримських татар були змушені знову залишити свою землю", - написав президент України.

"Ми віримо, що обов'язково настане день, коли Крим повернеться в Україну. Кримські татари і українці повернуться до рідних домівок, зберуться за одним столом, щоб разом сказати: Bizim ve siziñ azatlığıñız içün! За вашу і нашу свободу! Вічна пам'ять всім жертвам геноциду кримськотатарського народу", - зазначив Зеленський.

Також стало відомо, що в ніч з 17 на 18 травня на будівлі Офісу президента в Києві була розміщена світлова проекція, яка символізує солідарність українського та кримськотатарського народів.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України