Міністр юстиції Малюська повідомив про взлом робочого кабінету і поскаржився на прослушку (ФОТО))

Міністр юстиції Малюська повідомив про взлом робочого кабінету і поскаржився на прослушку (ФОТО))

Невідомі взломали кабінет заступника міністра юстиції Дениса Малюськи, пише znaj.ua.

18 травня невідомі зламали робочий кабінет Ольги Оніщук, заступника міністра юстиції Дениса Малюськи. Повідомляється, що замки у дверях були спиляні, тобто зловмисники навіть не намагалися приховати сліди своєї присутності. Про інцидент Денис Малюська повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

Практично увесь час роботи нашої команди у Мін'юсті нас писали і пишуть. Прихований аудіо- та відеозапис у кабінетах, приймальних та навіть коридорах. Ціла купа знайомих, які попереджали про спостереження за усіма топменеджерами міністерства. Ми не звертали на це особливої уваги. Фотографій знайдених прихованих пристроїв запису не публікували, бо розраховували, що це публічна політика, ми маємо бути прозорими, і що місяць-другий попишуть, зрозуміють, що шукати щось сенсу немає, і дадуть спокій. Але наші візитери знахабніли і розміщення/зняття апаратури стало зовсім відвертим та нахабним. Почали просто вирізати двері болгаркою на вихідних. Сліди навіть не намагаються приховати, а кабінети перетворилися на прохідний двір.

Денис Малюська

Денис Малюська поскаржився, що міністерство весь час прослуховують, ведуть аудіо- та відеозапис в кабінетах, приймальнях і коридорах. Міністр юстиції зазначив, що немає жодної впевненості у тому, що це робота правоохоронних органів.

І добре, якби ми були впевнені, що це правоохоронні органи. Але ж такої певності немає. А у нас на розгляді справи на мільярди. Попереджений правопорушник чи рейдер у рази небезпечніший, ніж той, який не знає про наші плани чи рішення. Не здивуюся, якщо завтра записи розмов з‘являться на Петрівці або на якомусь зливному бачку. Так і живемо. Вдячний команді, що терплять і працюють.

Денис Малюська

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України