У Верховній Раді заговорили про звільнення Міністра охорони здоров`я: "Краде і вбиває"

У Верховній Раді заговорили про звільнення Міністра охорони здоров`я: "Краде і вбиває"

Голоси почнуть збирати вже сьогодні, пише znaj.ua.

Однією з перших новин ранкового Пленарного засідання Верховної Ради, що розпочалося о 10.00 19 травня, стала заява з трибуни про подальше звільнення Міністра охорони здоров'я Максима Степанова

Збір підписів Постанови про звільнення Максима Степанова стартує сьогодні

Про плани щодо звільнення Максима Степанова повідомили члени фракції "Голос", а причиною тому, за словами нардепа Олександри Устінової, стала брехня міністра про дуже важкий злочин.

"Два дні тому Максим Степанов, якого вже всі охрестили як Максим Костюмов, нам в черговий раз збрехав. Ми всі почули, що до нас приїхали костюми і їх почнуть розвозити по медиках. Так от я вчора була на митниці – не приїхали костюми. Замість 72 тисяч костюмів, які мали б захищати наших медиків, приїхало 29. Нам просто брешуть в той час, коли в Україні щодня 100 медиків інфікуються Covid-19", - повідомила член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Олександра Устінова.

Як зазначила нардеп, Міністерство охорони здоров'я зараз фактично вчиняє злочин: спочатку закупивши костюми в 3 рази дорожче, а тепер блокуючи поставку.

"Вони спочатку хотіли на цьому заробити – вони заробили. А тепер вони роблять злочин, тому що навіть на зароблених костюмах вони починають вбивати, не привозячи їх. У нас, як у Парламенту, зараз є лише один вихід – ми всі зараз маємо підіймати питання заміщення Міністра охорони здоров'я. Сьогодні фракція "Голос" почне збирати підписи, щоб ця людина пішла з посади, і прошу кожного з вас підписати Постанову про зміщення Міністра, який краде і вбиває", – зазначила Олександра Устінова.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України