Колишньому депутату Ради встановили заставу в мільйон гривень

Колишньому депутату Ради встановили заставу в мільйон гривень

Сума застави відповідає розміру збитку, нанесеного державному бюджету в період депутатських повноважень, пише КорреспонденТ.net.

Одеський екс-депутат Верховної Ради VIII скликання Олександр Пресман зможе вийти на свободу при сплаті застави в 929 тис. грн. Таке рішення прийняв Вищий антикорупційний суд, повідомила в четвер, 21 травня, Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

"Суд частково задовольнив клопотання прокурора і детектива", - наголошується в повідомленні. Крім того, екс-депутата зобов'язали приходити на допити до слідчого і на судові засідання.

Пресман був обраний по мажоритарному округу №139 і, незважаючи на наявність власного житла в столиці, з листопада 2014 року по серпень 2019 року незаконно отримав більше 928 тис. грн компенсації за користування готельним номером готелю Національний.

Національне антикорупційне бюро 14 травня повідомило Пресману про підозру за статтею Зловживання владою або службовим становищем (ч.2 ст.364 КК).

Як повідомлялося раніше, інший колишній депутат Верховної Ради незаконно отримав майже 740 тис. грн компенсації з державного бюджету за оплату житла в готелі Київ.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України